Ben İzzet YÜKSEL,   

Ankara'da Yaşamaktayım.

1990 yılında elektrik sektörüne girdim. İlk projeye 1993 yılında PTT AR-GE Ahlatlıbel'de başladım. Günümüze sayısız projelerde hizmet ederek geldim.
   Yurt içi ve dışı bir çok projelerde şef, şef yardımcısı ve taşeronluk yaptım. Hastane, üniversite-fakülte, park-bahçe, konut-villa, otel, ar-ge binaları gibi yapılarda çalıştım.

   Autocad, ms office, photoshop vb. konularda uzmanım. Her türlü yapının projelerini çizer, metraj, keşif, ihale, hakediş vb. konularda da uzmanım.

   Firmamız çok çeşitli alanlarda tüm elektrik işlerinde tecrübemiz ve kalitemiz ile ön plana çıkmaktadır. Ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik tesisatı kurulum,  bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur. Fİ-GRUP Elektrik İnşaat Hırdavat Taahhüt Gıda ve Tic. Ltd. Şti. gelişen teknoloji ile uyumlu, yenilikçi ve yaratıcı ürünler tasarlayıp üreterek ülkemizin ekonomisine ve teknolojisine  artı değer katmaktır.

  Elektrikçi arıyorsanız, biliniz ki doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Elektrik işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyin.

  Bizi ziyaret edin!  iletişim.

İletişim

Fİ-GRUP Elektrik İnşaat Hırdavat Taahhüt Gıda Tic. Ltd. Şti.

fielektrikankara@gmail.com

Eryaman Mah. Çiçek. Sok. No: 6/C Etimesgut Ankara

..Tel :0312 282 3526
Gsm1:0542 421 3526
Gsm2:0505 421 3526
Gsm3;0533 671 3526

Sitede ara

Anasayfa

Fİ-GRUP ELEKTRİK 25 YILLIK TECRÜBE İLE

   Hoş geldiniz! Fİ-GRUP Elektrik İnşaat Hırdavat Taahhüt Gıda ve Tic. Ltd. Şti. deneyimli kadrosu ve geniş servis ağıyla siz müşterilerine 7 gün 24 saat elektrik ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir. Dairenizin, işyerinizin ve/veya binanızın elektrik sorunlarını bizi arayarak...

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır. info@fielektrik.com

Webnode tarafından desteklenmiştir.