Merhaba, Ben İzzet YÜKSEL,   

Ankara'da Yaşamaktayım.

1990 yılında elektrik sektörüne girdim. İlk projeye 1993 yılında PTT AR-GE Ahlatlıbel'de başladım. Günümüze sayısız projelerde hizmet ederek geldim.
   Yurt içi ve dışı bir çok projelerde şef, şef yardımcısı ve taşeronluk yaptım. Hastane, üniversite-fakülte, park-bahçe, konut-villa, otel, ar-ge binaları gibi yapılarda çalıştım.

   Autocad, ms office, photoshop vb. konularda uzmanım. Her türlü yapının projelerini çizer, metraj, keşif, ihale, hakediş vb. konularda da uzmanım.

   Firmamız çok çeşitli alanlarda tüm elektrik işlerinde tecrübemiz ve kalitemiz ile ön plana çıkmaktadır. Ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik tesisatı kurulum,  bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur. Fİ-GRUP Elektrik İnşaat Hırdavat Taahhüt Gıda ve Tic. Ltd. Şti. gelişen teknoloji ile uyumlu, yenilikçi ve yaratıcı ürünler tasarlayıp üreterek ülkemizin ekonomisine ve teknolojisine  artı değer katmaktır.

  Elektrikçi arıyorsanız, biliniz ki doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Elektrik işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyin.

  Bizi ziyaret edin!  iletişim.