NETELSA N Görünt ülü D iaf on Siste mleri   İçin Tıklayınız...

AUDİO Görüntülü Diafon Sistemleri İçin Tıklayınız...

 

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON (İNTERKOM) SİSTEMİ HAKKINDA

 

            Günümüz teknolojinin mecbur ettiği bir diğer yenilikte artık eski zillerin yerini görüntülü ve fonksiyonel diafon sistemlerinin almasıdır. Bir çok haber kanallarında şahit olduğumuz üzücü olayları yaşamamak için, yani hırsızlık, gasp veya istenmeyen misafir diyebileceğimiz kişilerin hanenize girmesini engellemek için şiddetle görüntülü diafon sistemini tavsiye ediyoruz.

            Fİ GRUP ELEKTRİK olarak bu alanda eğitimli uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Talep etmeniz durumunda ÜCRETSİZ KEŞİF EKİPLERİMİZ sistemi kurmak istediğiniz binanıza size en uygun sistemleri önereceklerdir. Keşif ve Teklif sunma hizmetimiz Kesinlikle ücretsizdir.      

            Tercih ettiğiniz görüntülü diafon sistemini, eski sistemi söküp ve yenisini hızlı bir biçimde montajını sağlıyoruz. Zilinize basan birinin kim olduğunu diafondaki net görüşlü kamera aracılığı ile görebilirsiniz. Bu sistemin getirdiği bir diğer kolaylıksa sisteme extradan harici kamera bağlayabilir, bu sayede havuzda,parkta,bahçede oynayan çocuklarınızı bu diafon sistemi aracılığı ile izleyebilirsiniz. otoparkınızı gözetleyebilirsiniz. Komşularınızla daireler arası ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz. Bu Sistemin getirdiği daha bir çok kolaylığı ve konforu ücretsiz keşif ekibimizden öğrenebilirsiniz.  Fİ GRUP ELEKTRİK olarak zengin servis ağına sahip 4 marka diafon sistemleri ile çalışmaktayız. Bu sebeple sunum sonrası karar vermenizi öneriyoruz.

            Tüm 4 markanın da satış,montaj ve teknik desteğini sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca 5 yıl yedek parça desteği üretici firma tarafından sağlanmaktadır. Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.

            Fİ GRUP ELEKTRİK olarak müşterilerimize daha etkili yardımcı olmak amacıyla ücretsiz keşif ekibimizi kurduk.  Talep etmeniz durumunda Görüntülü diafon sistemini kurmak istediğiniz Binanıza veya site veya iş yerinize geliyor ve sizin için en uygun olan Görüntülü diafon  sistemini farklı seçeneklerle öneriyoruz.  Önemli olan doğru tespit ve doğru,uygun ürünü önermektir. Kullanılacak alanın fiziki şartlarına ve kullanım amacına bağlı olarak.      

 

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN :  0312 282 3526 - 0542 421 3526 - 0505 421 3526 - 0533 671 3526  

Fİ GRUP ELEKTRİK MERKEZİNİ ARAYABİLİRSİNİZ.

info@fielektrik.com

 

 

www.fielektrik.com